Nice Motor Servisi Çözümleri

Nice Motor Servisi Çözümleri

Konforlu, güvenli, işlevsel, kaliteli ve şık tasarımlı Nice motorlarında müşterilerimizin yaşayabilecekleri her türlü teknik problem için 2 yıllık garanti desteği veriyoruz.

A+A-

Nice Motor

İtalyan merkezli uluslararası otomasyon sistemleri devi Nice’ nin Türkiye’ deki yetkili bayisi olarak motor ve ekipmanlarının satış ve servis hizmetleri sunuyor. Nice Türkiye olarak, ülkemizde Nice motorlarının güçlü, kaliteli ve dinamik işlevselliğinden faydalanılabildiği kapı ve panjur otomasyon sistemleri uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Motor, bariyer ve kapı gibi kapı otomasyon sistemlerinin bileşenlerini üreten Nice’ nin motorları güçlü yapısı ile her türlü koşulda takılma, aksama ya da arızalanma gibi problemler olmadan son derece uzun ömürlü olarak, yüksek performanslı bir kullanım verimliliğinin yakalanmasını sağlıyor. Farklı otomasyon uygulamalarına odaklı olarak farklı motor teknoloji ve sistemlerine sahip olan Nice’ nin tüm motorlarında 2 yıl garantili olarak tedarik ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Tüm Kapı Otomasyon Sistemi Uygulamalarına Özel Nice Motor Çeşitleri

Kapı, bariyer ve panjurların otomatik açılışı ile kullanım kolaylığının ve işlevselliğinin sağlanması mümkündür. Bu tip otomasyon sistemlerinde kullanılan motorların kalite ve performansı ise en önemli noktayı oluşturur. 1999 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz kapı otomasyon sistemleri sektöründe yetkili bayisi olduğumuz Nice’ nin gelişmiş teknolojisini etkin bir şekilde kullanıyoruz. Her mekana ve alana özel tetkikler ile en ideal kullanım standartlarını oluşturacak kapı otomasyon sistemlerini kullanıyoruz. Bunun içinde Nice’ nin farklı güç ve kapasiteye sahip olan kapı otomasyon motorlarını kullanıyoruz. Garaj kapısı, fabrika kapısı, kanatlı kapı, yana kayar kapı dairesel kapı, zincirli garaj kapısı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı ve merkezi santral şeklinde farklı Nice motor modellerini uygulamalarımızda kullanıyoruz.Konforlu, güvenli, işlevsel, kaliteli ve şık tasarımlı Nice motorlarında müşterilerimizin yaşayabilecekleri her türlü teknik problem için 2 yıllık garanti desteği veriyoruz. Bununla birlikte Nice yetkili Türkiye bayisi olarak, tüm Nice servis hizmetlerini profesyonel standartlarda güvenilir ve garantili olarak müşterilerimize sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimizin ileri teknolojiye sahip olan Nice motorlarında yaşayabilecekleri teknik problemlerin çözümü sonrasında ilk günkü performans kalitesinde, uzun ömürlü bir kullanım güvencesi sunuyoruz. Nice motorları ve servis hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilir veya web platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler